fbpx
   

У Житомирі відкривається художня виставка картин “Струни душі”

Культура | 17:56, 30.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

З 2 по 21 листопада у Домі української культури проходитиме художня виставка картин з краєвидами Житомирщини. Офіційна презентація виставки запланована на 4 листопада, – повідомляє Суспільне.

На персональній виставці живопису Олександра Ульяніченка “Струни душі” буде представлено майже тридцять картин. Це перша виставка художника.

Олександр Ульяніченко розповідає, що багато подорожував, відвідав всі визначні місця та музеї Радянського Союзу. А у музеї Ермітаж мав можливість два тижні щодня вивчати картини великих художників. Більш за все, йому подобається творчість Сандро Боттічеллі, Леонардо да Вінчі та Івана Шишкіна.

За словами художника, він закоханий у природу, тому проблема знищення лісу для нього дуже болюча, адже саме наш край має перше місце в Україні по залісенню. Так як Олександр Ульяніченко із великим трепетом сприймає українські переліски та ліси, саме тому, рідні серцю краєвиди і стали головними героями його картин.

“В картинах хочеться передати всі тонкощі природи, як кажуть мої знайомі “аж лісом запахло” – говорить Олексадр Ульяніченко.

Найбільше любить дикі лісові місця, написав багато мальовничих Житомирських місць, але ще є в планах намалювати кордон Київської Русі та початок річки Ірпінь.

Олександр Ульяніченко не професійний художник, не отримував жодної художньої освіти, але кожну представлену на виставці роботу малював з душею. Презентація виставки «Струни душі» відбудеться у Домі української культури 4 листопада о 16:30 з дотриманням усіх карантинних норм. Вхід вільний.