fbpx
   

У Житомирі відкрили “Veterano Garage”, який обслуговує ветеранів та волонтерів на пільгових умовах

Cуспільство | 11:50, 17.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирі відкрили першу в місті станцію технічного обслуговування автомобілів “Veterano Garage”, де на пільгових умовах обслуговують ветеранів війни та волонтерів.

Про це Суспільному розповів директор станції технічного обслуговування автомобілів Сергій Бондар. За його словами, сервіс працює 4 дні, за цей час пільгові послуги отримали 7 ветеранів війни:

“Для учасників АТО у нас є знижка, мінімальна – 20%. Волонтерів обслуговуємо не відсотково, там буде дещо безкоштовно, дещо за гроші”.

Щоб скористатися пільговим пакетом обслуговування на СТО, потрібно буде надати документи, які підтверджують статус учасника АТО/ООС:

“Та людина, яка приїжджає і користується своїми пільгами, наприклад, учасник АТО, в будь-якому випадку возить із собою посвідчення. Волонтери, які займаються волонтерською справою, теж має всі документи на свою діяльність. Назва СТО говорить сама за себе – “Veterano Garage”, тобто це стосується тих людей, які знаходилися на війні, які знаходяться зараз там та повернуться, тому ми їх чекаємо”.

Володимир Савицький в зону АТО потрапив під час першої хвилі мобілізації в 2014 році. Зараз живе, працює та спілкується зі своїми побратимами в Житомирі, від них і дізнався про відкриття нового СТО:

“Сьогодні замінив масло, великих проблем немає. Працівники якісно обслуговують, я задоволений. Саме побратими її створювали, мої друзі тут працюють. Заїхав знаючи, що тут є знижка. Станція так і називається – Veterano. Вона саме для учасників АТО і волонтерів”.