fbpx
   

У Житомирі відкрили сьомий будинок сімейного типу

Події | 15:35, 13.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Ще троє дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали родину. У Житомирі запрацював вже сьомий будинок сімейного типу. Сюди на виховання та спільне проживання влаштовано двох братиків та сестричку. Впродовж року родина Бессарабів поповниться й іншими вихованцями.

Батьки-вихователі Надія та Руслан мають рідну доньку. Однак, кажуть, давно мріяли подарувати родинний затишок тим дітям, яким його не вистачає.

«Мій батько виховувався в інтернаті. З його дитячих спогадів знаю, як цим дітям необхідна любов та турбота. Тому втілилася, можна сказати, моя мрія… », – розповідає пані Надія.

Вони з чоловіком зібрали документи, пройшли навчання та отримали відповідні рекомендації.

Родина проживатиме в передмісті у чотирьохкімнатній квартирі, яка вже облаштована меблями, побутовою технікою та іншими предметами тривалого вжитку за рахунок місцевого бюджету.

У цьому будинку функціонують вже 6 ДБСТ – п’ять житомирських та одна родина з Любара. На честь нової сім’ї сьогодні тут з’явилася липова алея. Тепер кожна родина має «своє дерево-щастя».

У Житомирі функціонує 7 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 46 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Перший ДБСТ було створено у Житомирі в жовтні 2006 року.

На сьогодні на обліку служби у справах дітей перебуває 350 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, майже 93% дітей влаштовано до сімейних форм виховання.