fbpx
   

У Житомирі відбулася акція проти вакцинації

Події | 17:27, 3.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирі відбулася акція протесту проти вакцинації. За підрахунками кореспондентів Суспільного, її учасниками стали близько 30 житомирян.

Люди зібралися на Майдані Корольова об 11 годині. Вони виступали проти отримання щеплень від коронавірусної інфекції.

“Я проти примусової вакцинації в нашій державі, — каже Дмитро Васильков. – Я не проти вакцинації, хто хоче, то хай вакцинується, але тільки добровільно. У зв’язку з чим ми не можемо зайти в магазини, в торговельні центри без сертифікату?”

“Експерименти ми не проводимо над своїм тілом, — каже Валентина Забродська. – Я хочу, щоб якісь документи були, але це не має бути примусовим”.

“Я маю діток і вважаю, що повинен бути вільний вибір у цьому питанні, – зазначає інша учасниця акції Катерина Бойко. – Я знаю, консультуюся з лікарями і хочу, щоб це було. Якщо ви хочете, то вакцинуйтеся, будь ласка, а якщо я не хочу і в мене є свої особисті переконання? Серед моїх знайомих є летальні випадки, але це мене не переконує особисто”.

Не підтримує людей, які проти вакцинації, житомирянин Микола Шапран. Чоловік говорить, що треба запровадити обов’язкове щеплення для всіх.

“Я не розумію, чому ця жменька протестувальників виступає від тисяч і тисяч людей, – каже Микола Шапран. – Вакцинація – це наше спасіння. Люди гинуть сьогодні і завтра будуть гинути. Телебачення, радіо – всі про це говорять, а вони прийшли захищати кого? Тисячі людей помирають кожен день. Я цілком не підтримую їх”.

Заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова розповіла, як триває у місті щеплення жителів.

“Ситуація щодо вакцинації: 2 листопада зроблено близько 1 600 щеплень по місту. У суботу, неділю робиться 2 500-2 700 щеплень за день. Зараз менше півтори тисячі щеплень за день не буває”.