fbpx
   

У Житомирі відбулася акція “Хода за Свободу”

Події | 09:29, 17.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

16 жовтня з нагоди Європейського дня протидії торгівлі людьми на вул. Михайлівській у Житомирі відбулася «Хода за Свободу».

Про це інформує Житомирська міська рада.

У просвітницькому заході, покликаному привернути увагу людей до проблеми торгівлі людьми, поширити інформацію про те, як можна себе захистити, взяли участь більше 50 житомирян та житомирянок. Організаторами ходи у Житомирі є управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради спільно з департаментом соціального захисту Житомирської обласної державної адміністрації.

За неофіційними даними у світі близько 4 мільйонів осіб щороку переправляються через кордони держав для використання в підневільній праці. «Торгівля людьми – злочин, від якого може постраждати кожен!», – наголошують представники громадських організацій «Жіночий інформаційно-консультативний центр» та «Авенір».

«Walk for Freedom/Хода за свободу» проходить у понад 50 країнах світу.

У разі потрапляння у ситуацію, пов’язану з торгівлею людьми фахівці радять звертатися за допомогою на «гарячу лінію» з питань міграції та протидії торгівлі людьми 527 або 0 800 505 501.