fbpx
   

У Житомирі відбудеться третій підрахунок вуличних собак, запрошують волонтерів

Cуспільство | 16:44, 25.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Центр захисту тварин запрошує волонтерів та всіх небайдужих житомирян долучитися до третього підрахунку безпритульних собак у Житомирі.

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

Підрахунок відбуватиметься 26-28 серпня з 7.00 – 9.00 год з використанням міжнародного методу, розробленого World Animal Protection на базі унікального мобільного додатку “STRAYS ID” за підтримки партнерів.

Отримані результати (в розрізі орієнтовної кількості вуличних собак, % стерилізованих, потенційно власницьких тварин тощо) дадуть змогу оцінити ефективність реалізації міської програми гуманного регулювання чисельності тварин та внести корективи у подальшу роботу в цьому напрямі.

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ?

Реєструєтесь як волонтер за посиланням. У розділі «район» вибираєте зручний сектор для підрахунку (наразі для реєстрації відкритий СИНІЙ та ЖОВТИЙ кольори), вказуєте коректно свої дані та закінчуєте реєстрацію. Після обробки анкети волонтера, – модератор надішле на вашу електронну пошту лист-інструктаж щодо підрахунку.

Підрахунок розпочинається 0 7.00. Волонтер завантажує на телефон з App Store або Play Market мобільний додаток “Strays ID”, вводить свій логін й пароль та розпочинає роботу на обраному секторі.

Правила прості: бачимо собаку, фотографуємо, не забуваючи про особисту безпеку та вводимо додаткові дані, які можемо візуально оцінити: стать; вік; розмір, стерилізована або ні (наявність вушної бирки), безпритульна чи можливо тварина на самовигулі без господаря (із нашийником). Якщо собаки знаходяться на приватній території, йдуть на повідку поруч з власником, – такі тварини не реєструються. О 9.00 годині підрахунок закінчується.

Подія у Facebook.