fbpx
   

У Житомирі відбудеться головна велоподія осені – крос-кантрійна гонка “Гора пригод 2020”

Спорт | 16:38, 22.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Справжне свято для всіх любителів кросс-кантрі відбудеться у Житомирі 10 жовтня 2020 року – велогонка “Гора пригод 2020”. На учасників чекає три траси на 20, 50 і 100 кілометрів з роздільними стартами.

До участі в змаганнях допускаються особи не молодші 18 років. Стан здоров’я учасників має дозволяти їм переносити довготривалі фізичні навантаження. Також має бути сплаченим стартовий внесок.

Для подачі заявки на участь необхідно внести необхідні дані в форму реєстрації. Поіменні заявки подаються у мандатну комісію до 12:00 годин 10.10.2020р.

Деталі дивіться на офіційній сторінці змагань у ФБ.

Старт №1 Вовчi Горі (20км)

Дистанція коротка і одночасно динамічна, характер покриття звивистий хвойно-листяний ліс з швидкісними спусками та підйомами. Характер покриття: твердий укочений грунт з настилом з шишок і хитросплетенням коренів, що змінюється вузькому сухим піском і шелестким торішнім листям. Траса підійде не тільки для досвідчених райдерів, а й людей, які хочуть отримати нові відчуття від їзди на велосипеді поза звичних для них умовах міста.

Старт №2 Бістрi (50км)

Трек середньої складності з вузькими звивистими стежками спочатку проходять по краю яру періоду Мезозою, великою кількістю підйомів, безліччю швидкісних ділянок для обгону та спусками з кам’яної і піщаної сипухі. Для велосипедистів пізнали дзен крос-кантрійних дисципліни і одного разу відхиливши по пересіченій місцевості поміняли свій погляд на можливості МТБ велосипеда в своєму природному середовищі.

Характер покриття: твердий грунт, піщані стежки, щебеневий відсів, асфальт, кореневі виступи.

Старт №3 Блакітнi озера (100 км)

Контрольний час: 12 годин. Маршрут з’єднав в собі два попередніх і доповнити новими 50 км ставши ще більш різноманітним за характером і типом покриття, а також вражень від доріг і видів з проїжджаючих стежок. Сто кілометрів чистого драйву і подолання викликів виникають перед гонщиками на шляху до п’єдесталу!

Розклад змагань:

Cубота 10.10.2020

  • 7:00 – заїзд та реєстрація учасників дистанції «Блакитні озера» та «Бистри»,
  • 8:00 – старт дистанції «Блакитні озера» та «Бистри»,
  • 8.10 – реєстрація учасників дистанції «Вовчі гори»,
  • 10.00 – старт дистанції «Вовчі гори»,
  • 14.00 – нагородження переможців дистанцій «Вовчі гори» та «Бистри»,
  • 17.00 – нагородження переможців дистанції «Блакитні озера»

На фініші для всіх учасників змагань буде організована зона фудкорту, де можна буде посмакувати стравами польової кухні.

Завданням учасників є подолання всієї дистанції за мінімальний час. Учасники пересуваються по дистанції в режимі non-stop і використовують лише той спосіб пересування, який передбачено для кожного з етапів. Фіксація пересування команди по дистанції відбувається на контрольних пунктах (КП), де організаторами може бути передбачено подолання певних природних чи штучних перешкод. Учасники самостійно визначають темп руху, місце та час свого відпочинку на дистанції.

Спортивний Житомир