fbpx
   

У Житомирі відбудеться благодійний забіг “Race for the Cure”

Cуспільство, Спорт | 12:15, 1.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

На стадіоні «Спартак-Арена» 2 жовтня відбудеться благодійний марафон на підтримку жінок з раком молочної залози “Race for the Cure”.

Про це говорили у міській раді під час пресконференції.

Головна мета Race for the Cure в Україні – зібрати кошти для відкриття проєкту «Рівний консультант» в Національному інституті раку, завдяки якому українські онкопацієнтки зможуть отримувати інформаційну та емоційну підтримку від тих, хто вже живе з історією раку.

«Учасники мають змогу пробігти його не тільки за себе, своїх знайомих чи близьких, а за всіх жінок, які колись зіткнулися із цим захворюванням. Ми пропонуємо бігти 2 або 5 км не дотримуючись будь-яких часових рамок. Також можна пройти цю дистанцію пішки. Ми не змагаємось один з одним, ми змагаємось з проблемою», – розповідає житомирська триатлоністка Анна Абдулова.

У Житомирі цей забіг ініціювала Надія Жигалова на підтримку своєї подруги Марини Лобановської, яка пройшла лікування від раку молочної залози, але днями в неї підтвердився рецидив.

Долучитись до забігу можна безпосередньо 2 жовтня, о 10:00 год. стадіон «Спартак-Арена». Реєстрація тут.

Довідково: Race for the Cure – міжнародний благодійний пробіг, присвячений проблемі раку молочної залози. Щороку в ньому беруть участь понад мільйон людей у всьому світі. Пробіг проходить від 26 вересня до 10 жовтня.