fbpx
   

У Житомирі вчительку судитимуть за колабораціонізм

Суд | 11:14, 17.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Колабораційною діяльністю вчителька української мови однієї з шкіл Житомира займалася безпосередньо під час засідання методоб’єднання вчителів-мовників, яке відбувалося зранку, 10.05.2022.

Про це інформує пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

Педагогиня переконувала колег, що в Україні не війна, а «військова спецоперація» збройних сил РФ, які надають допомогу «братському» українському народові.

Жінка принижувала військових ЗСУ, стверджуючи, що вони не здатні захистити український народ. Обвинувачена стверджувала, що українські ЗМІ дезінформують населення про наслідки російської окупації у містах і селах, зокрема, називаючи розстріли жителів Бучі «постановочними» сюжетами.

Також повідомляється, що «колега» вчительки, також жителька Житомира, вже відповіла у суді за свою колабораційну діяльність.

Так, за обвинувачення прокурорами Житомирської окружної прокуратури, жінку визнано винною у скоєнні злочину за ч. 1 ст. 111-1 КК України (публічне заперечення здійснення збройної агресії проти України та публічні заклики до підтримки рішень та дій держави-агресора, збройних формувань).

Засуджена у дворі багатоповерхівки намагалася переконати сусідів і перехожих, що російський агресор насправді прийшов в Україну для того, щоб захистити російськомовне населення від нібито утисків «нацистів». Стверджувала, що запровадження «політики путіна» піде на користь нашій державі.

Вироком Богунського районного суду міста Житомира їй призначено покарання у межах санкції зазначеної статті.