fbpx
   

У Житомирі вчилися протидіяти безпілотним літальним апаратам

Армія | 13:33, 13.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Загалом до навчально-тренувальних зборів було залучено понад 100 осіб, 23 БпАК різних типів та 7 засобів протидії БпЛА.

Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

Персонал Центру підготовки з застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби ім. генерал-майора Ігоря Момота взяв участь у навчально-тренувальних зборах з протидії безпілотним літальним апаратам підрозділів спецпризначення суб’єктів боротьби з тероризмом. Зустріч фахівців відбулася на базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.

Окрім прикордонників, у зборах взяли участь представники Збройних Сил України, Національної поліції, Національної гвардії, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної кримінально-виконавчої служби України та Управління державної охорони України.

Метою зборів стало набуття спроможностей щодо боротьби з диверсійно-розвідувальними групами, виконання практичних завдань в умовах застосування противником засобів протидії БпЛА та обмін передовим досвідом різних підрозділів у сфері безпілотної авіації.

Під час практичної фази учасники відпрацьовували навчально-тренувальні вправи за окремо визначеними сценаріями. Екіпажі БпАК здійснювали пошук, виявлення та супроводження техніки й умовних терористів, збирали інформацію, необхідну для застосування штурмової групи. А підрозділи радіоелектронної боротьби займалися виявленням й ідентифікацією безпілотників, визначали їх становище та здійснювали радіоелектронну боротьбу з БпЛА як літакового, так і мультироторного типу.