fbpx
   

У Житомирі учні 5-11 класів повертаються до шкіл

Освіта | 09:34, 23.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Рішення щодо відновлення навчання для 5-11 класів закладів загальної середньої освіти з 23 листопада було прийнято на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради 20 листопада.

«Проєктом рішення передбачено, що враховуючи рівень захворюваності учасників освітнього процесу в кожному закладі керівникам закладів загальної середньої освіти Житомирської міської ОТГ спільно з постійно діючим колегіальним органом управління закладу (педагогічна рада) та органами громадського самоврядування (піклувальна рада, батьківська рада) рекомендувати приймати рішення щодо відвідування закладів загальної середньої освіти здобувачами освіти 1-х-11-х класів та форм організації освітнього процесу за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів. Обов’язково інформувати департамент освіти міської ради та оприлюднювати дану інформацію на сайті закладу», – зауважив директор юридичного департаменту Євгеній Черниш.

«З понеділка ми розпочинаємо освітній процес у всіх школах з 1-11 класи, але кожна школа, враховуючи ситуацію щодо захворюваності в навчальних закладах, буде окремо приймати рішення про очне чи дистанційне навчання», – резюмувала заступник міського голови Світлана Ольшанська.

Також внесено зміни щодо пільгового проїзду, а саме: обмеження у часі не стосуватимуться учнів шкіл та інших навчальних загальноосвітніх навчальних закладів, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю та осіб, що їх супроводжують.