fbpx
   

У Житомирі тривають ремонтні роботи на північному обході

Інфраструктура | 15:41, 17.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирі тривають ремонтно-аварійні роботи на північному обході Житомира.

Про це Суспільному розповіла представниця Служби автомобільних доріг в області Світлана Чернях-Кондрацька.

За її словами, 17 серпня з 9:30 ранку перекрили частину об’їзної дороги автотраси Київ – Чоп від транспортної розв’язки у селі Оліївка до села Іванівка. Весь транспорт рухається через Житомир.

З 9:00 години ранку працівники дорожньої служби почали встановлювати попереджувальні знаки. Водій Роман розповідає, що про обмеження руху не знав, а тому змушений більше часу витрачати на об’їзд.

“Я тут їду вперше, уперся в цеглину і куди мені тепер їхати? – запитує Роман. – Дорога перекрита, не було ніякого вказівника і я не знаю, куди мені їхати”.

Частина водіїв, попри встановлені знаки, продовжували рухатися об’їзною дорогою.

Патрульний поліцейський Сергій Свинарський каже, що на транспортних розв’язках у селі Іванівка та Оліївка чергують екіпажі поліцейських.

“Встановили додаткові знаки, які вказують, що рух об’їзною дорогою Житомира закритий, – каже Сергій Свинарський. – Весь транспорт направляється безпосередньо через місто Житомир: і габаритний транспорт, і легкові автомобілі. На перехресті вулиць Покровська – проспект Незалежності встановили додатковий екіпаж, який спрямовує водіїв на вулицю Покровську, якою вони виїжджають на трасу Київ – Чоп.

Представниця Служби автомобільних доріг в області Світлана Чернях-Кондрацька каже, що перекривати частину траси було необхідно, аби провести аварійно-ремонтні роботи.

“Наразі там працює техніка, проводиться демонтаж бетонних плит, – розповідає Світлана Чернях-Кондрацька. – Наступний етап – ущільнення відсівом і щебенем та облаштування 10-сантиметрового шару асфальтобетону. Роботи проводить приватне підприємство “Автомагістраль”, яке працює на дорогах державного значення в області. Вартість ремонту не обрахована, тому що це – аварійні роботи. Пдрахунки зроблять за результатами виконання робіт”.

Завершити ремонтні роботи та відновити рух транспорту планують до 18:00 години.