fbpx
   

У Житомирі тривають перевірки щодо дотримання карантину

Медицина | 11:40, 19.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирі тривають перевірки щодо дотримання протиепідемічних заходів суб’єктів господарювання.

18 серпня члени мобільної групи провели комісійне обстеження у Торговому комплексі на вул. Героїв Базару, 3-а щодо стану виконання заходів, спрямованих  на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19).

Під час комісійного обстеження було встановлено, що в Торговому комплексі в основному дотримуються Тимчасових рекомендацій, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020р. №17, щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Зокрема:

  • забезпечено соціальну дистанцію та норм щодо кількості відвідувачів, які одночасно можуть перебувати на території закладу комплексу;
  • на час обстеження працівники ринку та продавці одягнені в захисну маску та одноразові рукавички.

Однак, під час обстеження були виявлені окремі порушення санітарно-гігієнічних та санітарно-протиепідемічних вимог:

  • на 3-х входах то торгового комплексу не організовані місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками;
  • не забезпечена постійна наявність разових рушників та антисептиків в санвузлі.

Члени комісії надали адміністрації торгового комплексу необхідні рекомендації щодо забезпечення дотримання протиепідемічних заходів згідно постанови Головного державного санітарного лікаря України №17 від 09.05.2020р.

Нагаадаємо: сьогодні, 19 серпня, в Україні зафіксовано 1967 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 – черговий антирекорд з кількості нових хворих за добу.