fbpx
   

У Житомирі триває капітальний ремонт будівлі ДЮСШ “Авангард”

 Поділитися

Поділитися в

Триває капітальний ремонт будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи “Авангард” в м. Житомир.

Про це повідомляє Житомирська ОДА.

Школа знаходиться в зручному місці, у парковій зоні в центрі міста. На території школи розташовані будинок фізкультури та база плавального басейну (25м). У плавальному басейні проходять учбово-тренувальні заняття відділень плавання, триатлону та сучасного п’ятиборства. ЖДЮСШ «Авангард» розвиває здібності вихованців з плавання, створює умови для фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортивного резерву для збірних команд України.

Проєкт має на меті створення сучасного басейну для забезпечення потреб жителів громади та району, підвищення ефективності підготовки спортсменів, а також рівня надання освітніх, фізкультурно-спортивних послуг, залучення до здорового способу життя дітей, юнацтва та інших верств населення.

З 2015 року за кошти обласного бюджету здійснено ряд заходів, спрямованих на модернізацію конструкцій та поліпшення експлуатаційних показників, зокрема

  • оновлено фасад будівлі із заміною віконних секцій;
  • облаштовано центральний вхід;
  • відремонтовано дах будівлі;
  • облицювано керамічною плиткою дно та стіни басейну, стіни та частково колони в приміщенні ванни плавального басейну;
  • проведено ремонт 3-х метрової вишки для стрибків у воду.

З 2019 року роботи виконувалися за проектом «Капітальний ремонт будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи “Авангард”, який спрямовано на капітальний ремонт внутрішніх приміщень.