fbpx
   

У Житомирі триває будівництво реабілітаційного центру

Медицина | 13:25, 20.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Благодійний фонд «Місія в Україну» планує закінчити будівництво інноваційного реабілітаційного центру вже наступного року, – інформує Житомирська міська рада.

Проєкт розробила команда архітекторів США та України з урахуванням досвіду подібних центрів у світі. Загальна вартість цього унікального проєкту складає 81 млн грн, це кошти іноземних донорів.

«Через 10 днів підрядник вже почне робити дорогу, комунікації місто візьме на себе. Я хочу сказати, що фонд «»Місія в Україні» – це дуже потужна організація, яка вже багато років працює у Житомирі. Вже була одна спроба після 2010 року побудувати у місті такий центр, але тоді не змогли знайти земельну ділянку», – повідоми Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

На Житомирщині близько 6 тисяч дітей потребує постійної комплексної реабілітації.

«Працює спеціальна група спеціалістів. Не раз на рік чи місяць, а щоденно, аби досягти прогресу. Така методика вимагає великих площ, адже одночасно працює і ерготерапевт, і фізичний терапевт, психолог, вчитель спецосвіти», – каже віцепрезидент фонду Ірена Венгловська.

У новому центрі реабілітації працюватиме близько 60 спеціалістів. Серед унікальних методик, зокрема, – АВА-терапія для корекції дефіциту розвитку, пов’язаного з аутизмом.