fbpx
   

У Житомирі троє хлопчиків відкручували ковпачки з коліс

Cуспільство | 10:23, 16.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Днями поліцейські викрили трьох підлітків у крадіжці ковпачків з коліс автомобіля у дворі багатоповерхівки м. Житомира. Нині за їх дії відповідатимуть батьки. Відповідні адміністративні протоколи скеровані до суду.

Упродовж кількох тижнів у соціальних мережах час від часу з’являються обурення житомирян-автовласників діями невідомих, які знімають ковпачки-закрутки з коліс транспортних засобів, – повідомляє Головне управління Національної поліції в Житомирській області.

Як з’ясувалось, такий челендж запустили в одній з соціальних мереж і він швидко став популярним. Принаймні, про це розповіли троє школярів, які теж стали його учасниками.

Дії хлопців побачив один з жителів багатоповерхівки та зробив відеозапис. Завдяки цьому та свідченням очевидців ювенальні інспектори Житомирського РУП встановили особи хлопців. Це троє школярів, віком від 10 до 11 років, які проживають неподалік.

З родинами парубків працювали ювенальні інспектори. Зважаючи на вік парубків, відповідальність за їх дії нестимуть батьки. Поліцейські склали відносно них адміністративні матеріали та скерували їх до суду для прийняття рішення.

Відповідно до ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення невиконання батьками своїх обов’язків щодо виховання дітей караються штрафом від 850 до 1700 гривень.