fbpx
   

У Житомирі тренерів нагородили преміями та дипломами

Події | 17:50, 9.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Житомирських тренерів нагородили преміями та дипломами виконавчого комітету Житомирської міської ради за високі досягнення у галузі фізичної культури і спорту, підняття авторитету міста Житомира на спортивній арені.

Вручення нагород відбулося сьогодні в пресцентрі міської ради.

Найкращими тренерами міста 2021 року стали 49 тренерів, зокрема 19 тренерів з олімпійських видів спорту, 28 тренерів неолімпійських видів спорту та 2 тренери серед осіб з інвалідністю.

Серед олімпійських видів спорту:

Мазепа Іван Юрійович стрільба з лука Хомутовська Ольга – чемпіонка України зі стрільби з лука серед юніорів
Мельник Віталій бокс Сезько Анна – срібна призерка чемпіонату Європи з боксу
Дворнін Сергій бокс Возний Іван – чемпіон України з боксу серед учнів
Пашков Дмитро бокс Сахневич Максим та Семенюк Даниїл – призери чемпіонату України з боксу серед учнів
Дорошук Іван Іванович велоспорт Ноздрачова Наталія – срібна призерка чемпіонату України у багатоденній гонці
Столяр Михайло Григорович велоспорт Цибульська Марина – срібна призерка чемпіонату України у багатоденній гонці
Ледньова Алла Євгеніївна л/а Лампіцький Кирило – Чемпіон України серед юнаків з бігу на 60 м з/б та 110 м з/б
Чернов Андрій Іванович л/а Поліщук Олексій – ІІ місце на Чемпіонаті України з л/а серед юнаків (с/х 10 км)
Євсєєва Інна Миколаївна л/а Жданюк Дарія – І місце на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів, (біг 4х400м)
Малівський Анатолій Анатолійович л/а Білорус Олексій – ІІ м. на командному чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні (с/х)
Зінченко Анатолій Миколайович л/а Руденко Олександра – І місце на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів, (біг 4х200м)
Єдинач Сергій Миколайович л/а Прокопенко Софія – ІІІ місце на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів, (біг 4х400м)
Котвицький Леонід Болеславович триатлон Яненко Олександр – ІІІ м на чемпіонаті України з триатлону серед юніорів
Тищенко Віталій Анатолійович сучасне п’ятиборство Ковальова Ольга ІІ м. на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства до 17 років
Зелінська-Тищенко Вікторія Тадеушівна сучасне п’ятиборство Кушнір Дарія – І м. на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства до 13 років
Вигівський Олександр Пилипович сучасне п’ятиборство Борчукова Катерина – ІІІ м. на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства серед юніорів
Дмитренко Сергій Григорович дзюдо Слободенюк Аліна – І м. кубку України з дзюдо
Соколовська Аліна Анатоліївна дзюдо Селівестрова Софія та Стоцька Маргарита – призери гімназіади України з дзюдо
Кравченко Вадим Семенович волейбол срібні призери чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд (І ліга)

Серед неолімпійських видів спорту:

Долгіх Анастасія Андріївна спортивна аеробіка Стельмашова Анастасія, Березюк Валерія, Демчук Діана – чемпіонки України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді
Сушинська Ілона Юріївна спортивна аеробіка Тімченко Анна – чемпіонка України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді
Мохорт Олександра Олексіївна спортивна аеробіка Шейко Ніколь, Денисенко Катерина, Фесько Дар’я – чемпіонки України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді
Мохорт Лариса Валеріївна спортивна аеробіка Мохорт Олександра – срібна призерка чемпіонату світу зі спортивної аеробіки
Жуковська Маргарита Олексіївна спортивна аеробіка Блохіна Марія, Новик Анжеліка – чемпіонки України зі спортивної аеробіки серед юнаків та молоді
Овсієнко Юрій Олександрович козацький двобій Стеблецький Назар – ІІ місце на чемпіонаті України з козацького двобою
Петрик Руслан Володимирович айкідо Петрик Антоніна – переможниця Кубку України з айкідо
Романчук Віктор Миколайович гирьовий спорт Переможці та призери чемпіонатів України з гирьового спорту
Пронтенко Василь Віталійович гирьовий спорт Переможці та призери чемпіонатів України з гирьового спорту
Пронтенко Костянтин Віталійович гирьовий спорт Переможці та призери чемпіонатів України з гирьового спорту
Шанюк Борис Опанасович гирьовий спорт Переможці та призери чемпіонатів України з гирьового спорту
Дротенко Олександр Леонідович таеквондо Гринько Давид, Гусєва Катерина чемпіони України з таеквон-до ІТФ
Ісакова Тетяна Леонідівна спортивна аеробіка Шелест Ілона – ІІ м на чемпіонаті світу зі спортивної аеробіки
Томашевська Вікторія Анатоліївна спортивна аеробіка Переможці та призери чемпіонатів України зі спортивної аеробіки
Гопанчук Вячеслав Анатолійович Кікбоксинг WAKO Мельник Артем – володар кубку Європи з кікбоксингу
Кузьменко Анатолій Вікторович карате традиційне Панійван Кирило та Чабаненко Іван – призери чемпіонатів України з традиційного карате
Джунь Едуард Леонідович карате традиційне Кузьменко Анатолій – І м на чемпіонаті України з традиційного карате
Кудряшова Тетяна Володимирівна самбо Сідловський Михайло – 3 місце на чемпіонаті України з самбо (кадети)
Голуб Вадим Юрійович самбо Чугайнова Дар’я – ІІ м. Чемпіонат світу з боротьби самбо
Парфенюк Наталія Геннадіївна самбо Пронь Анастасія – І м. Чемпіонат України з боротьби самбо (дівчата)
Рудницький Максим Леонідович самбо Бабіч Владислав – І м. Чемпіонат України з пляжного самбо (юнаки)
Чернокоз Ольга Василівна самбо Чернокоз Марія – ІІІ м. Чемпіонат України з самбо (юніорки)
Кумечко Олена Миколаївна самбо Проценко Анна-Марія –

ІІІ м. Чемпіонат світу з боротьби самбо

Баленков Андрій Олександрович пауерліфтинг Колеснікова Ірина – І м Чемпіонат України (одна у категорії, виконала ІІІ р.)
Гресь Марина Ярославівна Веслування на човнах Дракон Переможці кубку України з веслування на човнах «Дракон»
Мороз Дмитро Михайлович Веслування на човнах Дракон Переможці кубку України з веслування на човнах «Дракон»
Бардашевський Юрій Валерійович Веслування на човнах Дракон І м. чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» (D-12, 200м.)
Думанський Ярослав Нестерович шахи Петренко Марина – ІІ м. чемпіонат України з шахів серед дівчат до 12 років

Серед осіб з інвалідністю:

Яблонська Алла Микол плавання Призери Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» (плавання)
Будзінський Роман Леонідович волейбол Прокопчук Аліна –

І м. Всеукраїнська спартакіада «Повір у себе» (волейбол)