fbpx
   

У Житомирі та районі осінньому призову підлягає 7000 жителів

Cуспільство | 09:35, 24.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Осінньому призову до Збройних сил України підлягає 7 тисяч жителів Житомира та Житомирського району. Медкомісію на придатність до військової служби призовники розпочали проходити ще у вересні. Відправка до війська розпочнеться з 5 жовтня, – повідомляє Суспільне.

Про це Суспільному розповів заступник комісар Житомирського об’єднаного міського військомату Олег Андрійчук. За її словами, призов і відправку до Збройних сил військомат розпочне з 5 жовтня:

“Підготовчі заходи включають в себе вивчення особових справ призовників, особисте вивчення призовників, які з’являються на військово-лікарську комісію. Призову підлягає більше 7 тисяч призовників з міста Житомир і району. Очікуємо, що явка буде на високому рівні. Медкомісія триватиме до кінця грудня, призов і відправка до війська буде здійснюватися з 5 жовтня”.

У вересні медкомісію на придатність до служби в Збройних силах України пройшли близько 100 призовників, каже голова медичної комісії Людмила Орехівська:

“Призов починається з 1 жовтня, але призовники вже потихеньку приходять. На даний момент є немало вояків, які бажають служити в українській армії. Наші призовники проходять медкомісію в складі хірурга, лікаря-невролога, ЛОРа, лікаря-окуліста, стоматолога, психіатра, дерматолога і терапевта. Зараз юнаки проходять етап обстеження. Якщо приходить призовник і вказує нам на те, що має якісь хронічні захворювання або з’являється до нас зі своєю історією захворювання, то ми такого призовника відправляємо на додаткове обстеження, консультативні висновки вузьких спеціалістів або на заповнення актів сімейним лікарем. Непридатним у нас станом на сьогодні визначили лише одного призовника”.