fbpx
   

У Житомирі судитимуть патрульного за побиття пасажира авто

Суд | 08:38, 2.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Обвинувальний акт за фактом перевищення службових повноважень скеровано до суду, – повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

Як повідомлялося раніше, під процесуальним керівництвом Житомирської обласної прокуратури розслідувано неправомірні дії працівників патрульної поліції, внаслідок яких у нічний час 03.11.2020 мешканцю міста Житомира – водію транспортного засобу, зупиненого за порушення правил дорожнього руху, було спричинено тілесні ушкодження, що потребували невідкладної медичної допомоги та оперативного втручання.

Діям одного з учасників вказаних подій – заступнику керівника командира роти патрульної поліції, надано належну правову оцінку, обвинувальний акт стосовно нього наразі перебуває на розгляді суду.

У ході розслідування встановлено, що інший учасник побиття – член екіпажу патрульної поліції також умисно перевищив свої повноваження, безпідставно застосувавши до пасажира цього автомобіля фізичну силу.

Зокрема, чоловіка, який намагався завадити побиттю водія, горе-правоохоронець безпідставно штовхнув у груди, збив його з ніг, і вже лежачому завдав удар в обличчя.

Наразі обоє патрульних поліції за побиття водія та пасажира відповідатимуть в суді.

Досудове розслідування проводив другий слідчий відділ (з дислокацією у м. Житомирі) територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Хмельницькому за оперативного супроводу Житомирського управління внутрішньої безпеки ДВБ Нацполіції України.

Житомирська обласна прокуратура підтримуватиме публічне обвинувачення.