fbpx
   

У Житомирі суд покарав прихильника збройної агресії РФ

Суд | 16:35, 9.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирі суд виніс вирок чоловікові, який підтримував збройну агресію РФ.

Про це повідомила пресслужба Корольовського районного суду м. Житомира.

«У період з 2015 року по 2022, громадянин, займаючи антиукраїнську позицію та підтримуючи дії держави-агресора (російської федерації) у проведенні агресивної війни проти України, розміщував на власній електронній сторінці сайту «Одноклассники» матеріали, які містили: виправдовування збройної агресії російської федерації проти України, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, виправдовування, визнання правомірної тимчасової окупації частини територій України, глорифікацію представників збройних формувань російської федерації та представників окупаційної адміністрації російської федерації», – йдеться у повідомленні.

Обвинуваченого вироком від 07.06.2022 року визнано винним та призначено йому узгоджене сторонами угоди покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки без конфіскації майна.

На підставі статті 75 Кримінального кодексу України, звільнено гр. Т. від призначеного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням та встановленням іспитового строку на 1 рік 6 місяців з покладенням відповідних обов’язків, що передбачені статтею 76 Кримінального кодексу України.

Також з обвинуваченого стягнуто на користь держави 11 тисяч 326 грн судових витрат.

Вирок ще не набрав законної сили.