fbpx
   

У Житомирі шкільний дзвоник уперше пролунав для 3324 дітей

Освіта | 16:24, 1.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Першачки, посвята у студенти, приватна школа та святкова фотозона: у Житомирі — першовересень. 

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

Поліський національний університет за свою практично сторічну історію вкотре приймає студентів. Посвята першокурсників урочисто пройшла на літній естраді «Ракушка».

Студенти Поліського національного університету навчаються на 8 факультетах: агрономічному, технологічному, ветеринарної медицини, інженерії та енергетики, екології і права, лісового господарства, а також обліку та фінансів, економіки та менеджменту.

У першокурсники посвятили і 147 студентів Фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну.

Майже 32856 дітей розпочали навчальний рік у житомирських школах, 3324 з них – першокласники.

За словами директорки ЗОШ №28 Яніни Глінчевської, загалом у школі навчається 1986 учнів. Перших класів цьогоріч у школі сім. За парти вперше сядуть 234 першачки. Навчання у школах Житомира розпочалося, як і у всіх навчальних закладах України, першим уроком, присвяченим 30-й річниці Незалежності України.

«Я дуже рада, що ми сьогодні маємо змогу зібратися усією нашою родиною. Адже учні, батьки та вчителі – це справжня сім’я. Вітаю усіх зі святом знань! », – зазначила Яніна Глінчевська, директорка ЗОШ №28.

У Житомирі з’явилася 5 за рахунком приватна школа. В IT – step school «Шаг» виявило бажання навчатися 40 дітей. Навчальний заклад розрахований на 90 учнів. Тут кажуть, що «родзинка» закладу у тому, що у школі немає домашніх завдань. З-поміж інших дисциплін тут викладають китайську та іспанську мови.

А на вулиці Михайлівській розміщено тематичну фотозону. Школярі та їх батьки можуть зробити фото на згадку про День знань – 2021.