fbpx
   

У Житомирі руйнуються стіни і дах старої школи

Інфраструктура | 09:51, 11.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Частина приміщення Житомирського міського колегіуму №34 у Житомирі в аварійному стані. Руйнуються його стіни та дах. Міські чиновники не можуть впливати на ситуацію, бо ця будівля – не комунальна власність громади міста.

Житомирянка Наталія Білаш розповіла Суспільному, що проживає у районі міського колегіуму. Каже, що її діти тут навчаються, у новому корпусі, але вона боїться за їхнє життя і здоров’я, бо вони щодня ходять біля споруди, яка руйнується.

Наталія Білаш: “Проходила тут біля цієї будівлі. І ось мені під ноги впало дві цеглини. А що, якби на моєму місці була дитина?”.

За словами заступника директора колегіуму Олександра Пшеничного, це приміщення побудоване у 1937-му році. Відремонтувати його можна було наприкінці 90-тих. “У 1994-1995 роках ми переходили у нову школу, яку побудували, і тоді треба було зробити ремонт у старій школі. Замінити дах хоча б. Але на ці роботи треба було знайти 20 тис. грн. Грошей, звісно, не знайшли. Ось тепер ця будівля в такому критичному стані”, – сказав Олександр Пшеничний.

Головний архітектор Житомира у 1999-2004 роках сказав, що це приміщення прирекли на вимирання. І у нього тепер є єдиний шлях – знесення.

Будівлю найближчим часом не зноситимуть і не реконструюватимуть, бо, за словами Житомирського міського голови Сергія Сухомлина, примішення перебуває у власності Податкової академії Ірпеня Київської області.

Сергій Сухомлин: “Це державна власність, і кабінет міністрів України повинен ухвалити рішення щодо долі цього приміщення. А ми підготували позов до суду”.