fbpx
   

У Житомирі розслідують перевищення повноважень поліцейським

Кримінал | 12:28, 5.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом перевищення службових повноважень працівниками правоохоронного органу (ч. 2 ст. 365 КК України), що сталося у місті Житомирі.

Зокрема, у соцмережах набуло резонансу відео, у якому місцеві жителі розповіли про побиття працівниками патрульної поліції водія, який не виконав їхнє прохання вийти зі свого автомобіля для перевірки відповідних документів.

Подія відбулась 03.11.2020 у Житомирі, уночі, близько 01 год. 30 хв. За їхніми словами, після того, як чоловіка доставили до відділення поліції, він потрапив до лікарні, де його терміново прооперували.

Наразі матеріали кримінального провадження для проведення досудового розслідування передані до Територіального управління Державного бюро розслідувань.

Процесуальне керівництво здійснює Житомирська обласна прокуратура.

Крім того, Житомирським відділом поліції розпочато кримінальне провадження за фактом умисного заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень, у зв’язку з виконанням ним службових обов’язків (ч. 2 ст. 345 КК України).

Кримінальне провадження розпочато за заявою патрульного інспектора щодо спричинення йому цим водієм тілесного ушкодження під час перевірки документів на транспортний засіб.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює Житомирська місцева прокуратура.