fbpx
   

У Житомирі розшукують підозрюваних у квартирних крадіжках

Кримінал | 12:33, 25.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Поліція продовжує заходи із забезпечення правопорядку та безпеки у населених пунктах області, а також проводить заходи із попередження вчинення неправомірних дій, зокрема й крадіжок з осель. Нині поліцейські розшукують двох причетних до таких правопорушень житомирян.

Минулої доби до Житомирського райуправління поліції надійшли 2 повідомлення про квартирні крадіжки. З осель були викрадені гроші, ювелірні вироби та цінні речі. Невідомі потрапили всередину, підібравши ключ.

Оперативники кримінальної поліції провели низку заходів, у тому числі вивчили записи з камер відеоспостереження. У результаті отримали зображення осіб, ймовірно причетних до кримінальних правопорушень та ідентифікували їх. Нині триває розшук вказаних чоловіків.

Шановні громадяни, якщо ви знаєте про місце знаходження осіб, що на фото, повідомте до поліції за номером 102 або (0412) 40-74-75.

Також поліцейські закликають полісян не панікувати та залишатися вдома, а у разі крайньої потреби залишення домівки заздалегідь подбати про надійне збереження цінного майна.

Про підозрілих осіб, які намагаються потрапити в чуже житло, негайно повідомляйте до поліції. Реагування буде оперативним.