fbpx
   

У Житомирі пройшов турнір з шахів у форматі онлайн

Спорт | 14:39, 15.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

12 грудня в Житомирському академічному музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги нагородили переможців шахового турніру “Чемпіонат міста Житомира-2020”, який вперше пройшов на онлайн-платформі. 43 учасника змагались у п’яти вікових категоріях.

Про це Суспільному розповів засновник шахової федерації “Інтелект”, міжнародний майстер Ігор Випханюк. За його словами, усі призери турніру отримали грамоти та медалі управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, а також подарунок від театру – анімаційну програму та квитки на шахову виставу ”Хід конем”.

З 43-х учасників турніру шістнадцятеро стали чемпіонами та призерами у п’яти вікових категоріях. З-поміж шахістів 2004 року народження призові місця поділили: Євгеній Лонський, Тимофій Лукащук, Денис Бондарчук та Богдан Бегерський. У віковій категорії 2006 року народження перемогли: Максим Вдовиченко, Іван Гречина та Владислав Розбицький, а 2008 – Марина Петренко, Денис Шикиравий і Дмитро Куликівський. Кращими у віковій категорії 2010 року народження стали: Денис Карташов, Олександр Свірчевський та Ярослав Рудницький. З-поміж наймолодших учасників 2012 року народження перемогу здобули Гліб Випханюк, Владислав Шуліков та Ірина Петренко.