fbpx
   

У Житомирі пройшли змагання з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка

Спорт | 14:28, 19.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

В Житомирі, на базі 199 навчальний центр Десантно-штурмових військ ЗС України відбулося змагання з рукопашного бою на честь Героя України полковника Тараса Сенюка, який загинув в боях під Слов’янськом у 2014 році.

Про це повідомляє Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

У турнірі за кубок імені командира батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗС України змагалась майже сотня найкращих спортсменів-військовослужбовців з різних видів і родів військ, а також курсанти вищих військових навчальних закладів країни.

Під час змагань, на татамі виходили найкращі армійські спортсмени, призери чемпіонатів Європи та Світу, майстри спорту міжнародного класу, які не одноразово представляли Україну на міжнародній арені.

У нелегкій та безкомпромісній боротьбі, перемогу здобула збірна команда Десантно-штурмових військ ЗС України. Друга сходинка п’єдесталу – за збірною командою Сухопутних військ ЗС України. Почесне третє – за командою Сил спеціальних операцій ЗС України.

Серед вищих військових навчальних закладів перше місце виборола команда військового інституту телекомунікацій, друге місце за спортсменами з Харківського національного університету Повітряних Сил, почесне третє за військовослужбовцями з Національної академії Сухопутних військ Збройних сил України.

Завершився Всеармійський чемпіонат урочистим нагородженням переможців, яким вручили перехідний Кубок, грамоти та медалі. Кожен спортсмен, який зайняв призове місце у своїй ваговій категорії від імені Федерації рукопашного бою України отримали цінні подарунки.