fbpx
   

У Житомирі пройде забіг з поліцейськими – планують встановити рекорд України

Події, Спорт | 17:49, 7.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

7 червня на Старому бульварі біля Головного управління Нацполіції Житомирщини організатори прийдешнього спортивного заходу розповіли про ідею, зміст і порядок проведення забігу єдності та оголосили про фіксацію рекорду у Книзі рекордів України. 

Головне управління Національної поліції в Житомирській області ініціювало проведення спортивно-масового заходу Забіг єдності «Поліція передає естафету». До її реалізації долучилась Неурядова організація «Сучасний формат», спортсмени та Житомирська міська рада.

Мета заходу – залучити якомога більше жителів громади до діалогу безпеки. Форма проведення – це командна естафета. Кожен з учасників пробіжить центральними вулицями Житомира 3 км, а разом – 12 км.

Оскільки такий формат є нестандартним та відбудеться вперше в Україні, планується досягнення нового рекорду в у категорії «Спорт, масові заходи», а саме: наймасовіший спортивний забіг нового формату: змішана естафета містян та поліцейських. Фіксацію рекорду проведуть представники Книги рекордів України.

Житомирська триатлетка Анна Абдулова, яка також долучилась до організації забігу єдності, розповіла про запланований сценарій спортивного свята і про подарунки та нагороди, що чекають учасників.

Своєю чергою, радник Житомирського міського голови Олександр Черняхович підкреслив, що міська влада також підтримує ініціативи правоохоронних органів та громадських організацій щодо проведення подій культурного та спортивного життя міста.

Організатори проінформували про тимчасове обмеження руху транспорту 12 червня з 9.00 до 12.00 по ділянках вулиць Великій Бердичівській (від вул. Театральної до вул. Шевченка), Пушкінської (від вул. Чорновола до Нового бульвару) та на Старому бульварі (біля ГУНП в Житомирській області). Відтак житомирян просять із розумінням поставитись до запланованих змін.

Усі бажаючі долучитись до участі у забігу єдності можуть зареєструватись за посиланням.

Захід проходитиме (старт і фініш забігу) за адресою м. Житомир, вул. Старий бульвар, 5/37 з 8:00 до 14:00.