fbpx
   

У Житомирі презентували проєкт «Поліцейський офіцер громади»

Безпека, Події | 13:28, 25.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

25 травня у Житомирі відбувся офіційний запуск 17 поліцейських офісів для офіцерів громад. Під час презентації проєкту поліцейським Житомирської та Іршанської територіальних громад також передали ключі від 13 нових службових автомобілів.

Слід зазначити, що впровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади» на Житомирщині відбувається за підтримки американських партнерів.

Заступник міністра внутрішніх справ внутрішніх справ Антон Геращенко вручив 12 поліцейським офіцерам Житомирської та 2 – Іршанської територіальних громад сертифікати про успішне закінчення навчання.

Їх підготовка тривала за участі та сприяння міжнародних партнерів упродовж майже трьох місяців на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. А їй передував конкурсний відбір, що проходив за участі представників територіальних громад, в яких нині поліцейські і працюватимуть.

Під час заходу заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич вручив офіцерам помпові рушниці («HATSAN ESCORT AIMGUARD POLICE»), а голови Житомирської міської ради Сергій Сухомлин та Іршанської селищної ради Сергій Сахненко – ключі від придбаних за кошти громад 11 службових «Рено Дастер». Ключі від ще 2 автомобілів від Головного управління Нацполіції Житомирщини поліцейським передав начальник ГУНП Юрій Олійник.

Головне управління Національної поліції в Житомирській області