fbpx
   

У Житомирі презентували книгу про котів та економіку

Освіта | 13:34, 9.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Книгу під назвою «”Котономіка або Як коти економіку будували” презентували 7 жовтня у Житомирі. Автор – Олексій Геращенко. Про це повідомляє Житомирська міська рада.

Посібник розрахований для дітей 9-12 років та їх батьків. Кожен, хто прочитає його, сформує в собі підприємницьке мислення та ознайомиться з економікою.

«Першим читачем книги став мій син Богдан минулого року, тоді йому було дев’ять. Прочитав швидко від початку до кінця, сказав, що сподобалося, і вказав, що варто поправити. Я дослухався. Ох і нелегко було поєднати динамічну сюжетну історію з економікою, та я намагався писати так, щоб хотілося читати далі, гадати, що ж іще чекає героїв. Це історія про котів, які будували свою власну країну, тож змушені були вигадувати наново розподіл праці, гроші, банки, кредити, податки, бюджет, бізнес, а ще розраховувати прибуток і наражатися на ризики, планувати та стикатися з несподіванками, шукати спільну мову і сваритися, конкурувати і співпрацювати. В цій книжці доведеться думати, рахувати, відкривати нове і звичайно співпереживати її героя», – каже автор книги Олексій Геращенко.

Довідково: Олексій Геращенко – викладач Києво-Могилянської бізнес-школи, фінансовий топменеджер, популяризатор економічних знань, письменник, батько трьох дітей. Автор роману «Лише секунда» та вітчизняного економічного бестселера «Економіка XXI». Розробник загальнокурсів на платформі Prometheus, на якій зареєстровано понад 140 тисяч осіб. Ведучий авторської програми «Економічний тиждень з Олексієм Геращенком» на громадському радіо.