fbpx
   

У Житомирі презентували книгу Ірини Озимок «У міста є я!»

Події | 15:42, 22.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Перше ілюстроване видання для дітей «У міста є я!» відкриває секрети про всі процеси в місті: як функціонують міста, як приймаються рішення та як можна вже змалечку впливати на процеси у місті. Ініціювала проведення презентації видання депутатка міської ради Людмила Зубко.

«Є невелика кількість людей в Україні, які роблять надзвичайно важливі речі, допомагаючи нам робити наші міста кращими. Серед них і Ірина Озимок, яка є засновницею Міжнародного саміту мерів та керівницею програми Western NIS Enterprise … Пані Ірина керує напрямком місцевого економічного розвитку. Вона багато їздила світом, де вивчала розвиток міст… Надихнувшись тим, як живуть міста, вона створила книгу для дітей «У міста є Я». У цій книзі розкриваються надзвичайно цікаві теми. Адже міста змінюються. Після реформи децентралізації має змінитися і наша ментальність та ставлення до міста, де ми живемо…Переконана, що для якісних змін необхідно починати саме з дітей», – зазначає Людмила Зубко.

У 13 – ти розділах книги Ірина Озимок розповідає про те, як мешканці керують своїм містом, що таке міський бюджет і як він наповнюється, чому тепло треба економити, чому варто сортувати сміття, все про різновиди транспорту і коли та чому краще ходити пішки…

«Коли діти самі пробують розподіляти бюджет, займатися містоплануванням, робити енергоаудит будівель та приміряти роль мера – це крок до виховання відповідальних мешканців змалечку», – ділиться авторка.