fbpx
   

У Житомирі посадили гвалтівника 7-річної дівчинки

Суд | 15:39, 23.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Богунський районний суд Житомира засудив ґвалтівника малолітньої дівчинки до 12 років позбавлення волі.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 19 квітня.

Інцидент трапився у березні 2019-го. Обвинувачений і його 7-річна жертва проживали в гуртожитку. Чоловік знав дівчинку і затягнув її до ванної кімнати загального користування, там засунув пальці між ноги, дістав статевий орган з джинсів і вступив з потерпілою в орогенітальний контакт. Дівчинка відштовхнула зловмисника, вирвалась і втекла до мами, якій все розповіла. Мати потерпілої розповіла, що дитина прибігла, плачучи, і сказала, що в неї на трусиках кров. На запитання батька потерпілої нападник спочатку все заперечував, але пізніше сказав, що вони просто гралися, що він пошуткував і не хотів такого робити.

У судовому засіданні чоловік сказав, що не умисно завдав травму дитині, сексуальних мотивів не мав. За його версією, він стояв у курилці і намагався додзвонитися родичам. Підбігла сусідська дівчинка і просила дати їй телефон погратися, він не давав, пішов у ванну кімнату і намагався додзвонитися звідти. Потерпіла побігла у ванну за ним і знову попросила телефон. Почувши відмову, дівчинка сказала «ти злий», «жадний» і показала йому середній палець, пропонуючи посмоктати її палець, потім нібито повернулася до нього спиною, зняла штани, прогнулася і запитала «що це ?». Чоловіка каже, що засліплений гнівом розмахнувся рукою, бив з під землі у вверх і попав рукою у піхву дівчинки. Пояснив батькові дитини, що зробив це спонтанно, випадково попав рукою, просив вибачення, переконував не калічити його життя, вирішити все без поліції. Обвинувачений наполягав, що не не мав умислу на дії сексуального характеру до дитини, не вчиняв орогенітальний контакт з дівчинкою, вважає, що потерпілу цьому навчили.

Під час судового розгляду експерт підтвердила розрив дівочої пліви і що механізм утворення тілесних ушкоджень, на який вказує обвинувачений під час допиту, можна виключити, оскільки це було проникнення, а не ковзний удар по сідницям. На змивах з рук і трусів обвинуваченого знайдено сліди слини потерпілої.

Обставин, які пом’якшують покарання, суд не встановив. Вибачення обвинуваченого в судовому засіданні, на думку суду, не є щирими, оскільки чоловік, у першу чергу, наголошував про свої страждання, просив увійти у його становище, врахувати вік, хворобу, а лише потім говорив про страждання дитини.

Мати як законний представник дівчинки пред’явила позов про відшкодування моральної шкоди на суму 500 тисяч гривень. Суд позов повністю задовольнив.

На момент скоєння злочину дитині було сім років і ці події вкрай негативно відбилися на її несформованій психіці. Дитина стала нервовою, збудженою, з острахом та недовірою почала ставитися до людей, сім’я мусить постійно змушені звертатися за допомогою до фахівців, зокрема лікарів, психологів. Крім того, непоправних моральних страждань зазнала мати, оскільки факт зґвалтування дитини став відомий багатьом знайомим та іншим стороннім людям.

Суд призначив 12 років позбавлення волі. Чоловік утримується під вартою з березня 2019-го, тому вважається, що він уже відбув за ґратами понад 2 роки.