fbpx

У Житомирі попри заборону люди купаються на кар’єрах

Cуспільство | 12:39, 12.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

В Житомирі дозволено купатися лише на спеціально облаштованих для цього пляжах. Попри заборону люди купаються на кар’єрах. Рятувальники нагадують, що ці місця не є безпечними для купання. Про це повідомляє Суспільне.

Побувавши на Богунському кар’єрі Житомира, кореспонденти Суспільного нарахували близько пів сотні відпочивальників. Житомирянка Ольга Марчук каже, що на кар’єр ходить відпочивати, бо живе неподалік:

“Ми тут поруч живемо, тому приходимо сюди. Тут і діти купаються скраю, де мілина. Хотілося б, щоб тут були рятувальники і щоб цей пляж облаштували та упорядкували. А у туалет люди ходять у ліс і через дорогу. Щодо коронавірусу, то його я не боюся”.

Ще одна відпочивальниця Олена Прищепа говорить, що на кар’єрі вода набагато чистіша, ніж у Тетереві – немає скидів та сміття, тому вона і приходить відпочивати саме сюди.

“Я тут відпочиваю часто, незважаючи на коронавірус. Бачите, люди тут є. Глибина в деяких місцях сягає 50 метрів. Рятувальників тут не треба. Потрібно вміти плавати і не лізти куди не треба”, – каже житомирянин Юрій.

На Соколовському кар’єрі відпочивальниця Наталія Красовська розповіла кореспондентам Суспільного, що це місце їй подобається – сюди вона приходить відпочивати разом зі своєю сім’єю.

За словами заступника начальника міського управління з питань надзвичайних ситуацій Олександра Куліковського, офіційними місцями купання в Житомирі визначені дорослий та дитячий пляжі у Гідропарку. Решта водойм не обладнані для безпечного купання та відпочинку.

“Це ж саме стосується і стихійних місць відпочинку на Соколовському та Богунському кар’єрах – ці місця не облаштовані усім необхідним для безпечного відпочинку”, – каже Олександр Куліковський.