fbpx
   

У Житомирі попрощалися з загиблим захисником України

Війна | 17:37, 29.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

29 квітня у Житомирі на Смолянському міському військовому кладовищі попрощалися з загиблим у боротьбі з російським агресором Андрієм Бутриком – військовослужбовцем 95 окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України.

Про це Суспільному розповіла керівниця міського центру соціальних служб Ольга Юрченко.

За її словами, Андрій Бутрик загинув 22 квітня у боях на Харківщині.

“Ми прощаємося з нашим захисником Андрієм Бутриком, який був мобілізований із перших днів повномасштабної агресії Росії, – каже Ольга Юрченко. – Він віддав своє життя за Україну – загинув, захищаючи північно-східні регіони України”.

46-річний Андрій Бутрик на службу до 95 окремої десантно-штурмової бригади пішов через через тиждень від початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України.

“Надійнішої, добрішої та найвідповідальнішої людини я в своєму житті не зустрічав, – каже друг загиблого Дмитро Редькін. – Мені важко зараз підібрати слова. У нього залишився п’ятирічний син Максим, дружина, і може це не можна казати, але вона чекає на другу дитину”.

“Що я можу сказати за Андрія? Він працював. Був дитині добрим батьком і гарним сім’янином. І як чоловік він був добрий, і з дитиною був добрий”, – розповіла сусідка загиблого Світлана Грабовська.