fbpx
   

У Житомирі попрощалися з військовим 95 бригади Михайлом Ревенком

Події | 17:21, 5.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

5 квітня у Житомирі попрощалися з військовим 95 десантно-штурмової бригади. 37-річний Михайло Ревенко загинув другого квітня під час виконання бойового завдання. Попрощатися з загиблим на Смолянське кладовище прийшли більше сотні людей.

Про це Суспільному розповів керівник міського центру допомоги учасникам бойових дій Ярослав Весельський.

За його словами, від початку вторгнення Росії на територію України Михайло Ревенко став 24 загиблим, якого поховали на території Житомирської громади. У нього залишилася родина – мати та дружина.

“Михайло Ревенко віддав життя за кожного з нас, – каже Ярослав Весельський. – Про це ми будемо пам’ятати вічно. А його душа зараз знаходиться разом із Богом. Герої не вмирають, тому що вони завжди житимуть у наших серцях”.

Михайло Ревенко проходив службу у 95 десантно-штурмовій бригаді. Виконував бойові завдання з перших днів вторгнення Росії на територію України. Військовий загинув другого квітня.

“Я знав Михайла особисто, він завжди намагався допомогти кожному, допомагав чим міг, – каже побратим загиблого Микола. – Дуже важко розуміти те, що наша країна втрачає героїв. Вони навіки залишаться з нами – у наших серцях і в історії України”.

“Я пам’ятаю Михайла як людину сильну, вольову, – каже побратим загиблого. – Він завжди йшов з високо піднятою головою, нікого не боявся, не озирався назад. Він був сильним та мужнім. Я дякую його батькам за такого сина, дякую дружині за такого чоловіка, дякую друзям за такого друга, за нашого брата. Ми нікому не пробачимо загибелі наших героїв”.