fbpx
   

У Житомирі попрощалися з військовослужбовцем 95-ї бригади

Війна | 17:20, 18.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирі попрощалися з 30-річним військовослужбовцем 95 десантно-штурмової бригади В’ячеславом Чігасовим. У чоловіка залишилися батьки та наречена. Поховали захисника на Смолянському військовому цвинтарі Житомира.

Про це Суспільному розповів родич загиблого Андрій Лисенко.

За його словами, В’ячеслав Чігасов до лав Збройних сил України пішов з перших днів повномасштабного вторгнення російських військ. Чоловік служив у 13 окремому десантно-штурмовому батальйоні 95 десантно-штурмової бригади. Після закінчення війни В’ячеслав планував одружитися.

“Приходив, з нареченою познайомив за чотири дні до війни, – розповідає Андрій Лисенко. – Тоді я востаннє його бачив. Він веселий був, як завжди. Міг влучно пожартувати. В’ячеслав ніколи нікого не цурався. Активно займався спортом. Був дуже світлою і доброю людиною”.

Загинув військовослужбовець 10 квітня від осколкових поранень у боях на Луганщині.

“Всі хлопці, які пішли за першим покликом – всі, як один, відповідальні, герої, – каже побратим загиблого Сергій Данильчук. – Був бій в Луганській області, артилерія ворога спрацювала”.

“В’ячеслав – молодий чоловік, який тільки збирався одружитися, завести сім’ю, – каже керівник центру допомоги учасникам бойових дій Ярослав Весельський. – Він був випускником житомирської школи №5. 18 квітня у Житомирі це вже 36 поховання наших захисників від початку повномасштабного вторгнення російської федерації”.