fbpx
   

У Житомирі попрощалися із захисником-десантником

Війна | 15:52, 2.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

Другого травня на Смолянському військовому кладовищі Житомира попрощалися з військовослужбовцем 95 окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України Миколою Фіалковським. Захисник загинув на сході України 22 квітня 2022 року. Чоловіку було 50 років.

Про це Суспільному розповіла директорка міського центру соціальних служб Ольга Юрченко.

За її словами, Микола Фіалковський став на захист кордонів України у 2014 році. Після повномасштабного вторгнення Росії на територію України чоловік знову пішов боронити рідну землю. Микола Фіалковський загинув 22 квітня 2022 року у боях на Харківщині.

“Сьогодні у скорботі його сім’я, друзі, побратими, – каже Ольга Юрченко. – Дуже складно говорити про загибель наших захисників, але ми маємо вірити в перемогу, триматися разом заради їхньої пам’яті та робити все, щоб Україна перемогла”.

“Микола Фіалковський зарекомендував себе, як справжній боєць, фахівець своєї справи і гідний побратим, який завжди допомагав у скрутну хвилину, – каже побратим загиблого Артем. – Коли кацапські свинособаки напали на нашу державу знову, він не подумав ні хвилини і пішов захищати свою державу достойно. За кожного з наших вбитих, поляжуть десятки їхніх. Ніхто не забутий. Родичі, вибачте, що не вберегли. Слава Героям!”.

“Як сказав Христос: “Хто віддасть душу свою за друга свого, той матиме велику нагороду на небесах”. Наша молитва – за всю Україну і за тих, хто відійшов від нас, бо вони зробили велику справу, віддавши життя за нас, а ми зробимо велику справу, молячись за них “, – сказав священник Богдан Бойко.