fbpx
   

У Житомирі поліція вилучила двох дітей із загрозливих умов проживання

Події | 09:27, 7.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

В обласному центрі в одній з квартир правоохоронці виявили хлопчика та дівчинку, залишених матір’ю без їжі та нагляду. З антисанітарних умов дітей вилучили та помістили до лікарні. Нині поліцейські встановлюють місце перебування їх матері.

5 листопада ювенальні поліцейські Житомирського районного відділу поліції отримали повідомлення від працівників служби у справах дітей про те, що в одній із сімей маленькі діти, 8-річний хлопчик та 4-річна дівчинка, знаходяться без батьківського піклування та загалом проживають у неналежних умовах.

Поліцейські одразу ж виїхали за вказаною адресою та виявили діток самих у квартирі в антисанітарних умовах, без належної їжі. Вони були налякані та плакали. За наявною інформацією, у такому стані вони близько доби.

Відтак спільно з працівниками служби у справах дітей інспектори сектору ювенальної превенції вилучили дітей із загрозливих умов проживання.

Тепер малюки перебувають у лікарні. Медики надають необхідну допомогу та проводять комплексний огляд.

Наразі поліцейські встановлюють місце перебування їх матері, 28-річної житомирянки, яка має проблеми з алкозалежністю та перебуває на обліках у соціальних службах. Жінка уже неодноразово потрапляла в поле зору поліцейських і цього разу нестиме адміністративну відповідальність за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП. Також вирішується питання про позбавлення її батьківських прав.