fbpx
   

У Житомирі поліцейські змагались у багатоборстві

Спорт | 17:31, 28.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

28 липня на базі роти поліції особливого призначення ГУНП Житомирщини відбулися змагання поліцейських п’яти підрозділів правоохоронців області. Команди визначали найвправніших у стрільбі та найшвидших, найвитриваліших і найсильніших у комплексі спеціальних вправ.

Учасниками багатоборства стали представники роти поліції особливого призначення (РПОП), Управління Корпусу оперативно-раптової дії (КОРД), відділу професійної підготовки Управління кадрового забезпечення ГУНП, тактико-оперативного реагування (ТОР) Управління патрульної поліції та Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських».

По 4 поліцейських від кожної команди виконували комплексні вправи. Так, учасники одночасно працювали з різними снарядами. З урахуванням часу слід було зробити 30 підйомів гирі вагою 24 кг, на тренажері з максимальним навантаженням у 10 кг «відгребти» 300 м та удвох утримати штангу з 140 кг. Кожен з учасників виконував ці вправи почергово, після чого усі переміщались у тир. Там їх очікувала комплексна вправа «Конверт»: 10 пострілів з різних положень по 5 мішенях.

У підсумку враховувався результат виконання усіх завдань кожним з учасників. Так, кращими у стрільбі стали викладач ДУ «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» Роман Табаченко та два спецпризначенці Управління КОРД.

У загальнокомандному заліку бронзовими призерами змагань стали поліцейські відділу професійної підготовки Управління кадрового забезпечення ГУНП, срібні медалі у ДУ «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських». А переможцями багатоборства поліцейських стали бійці КОРДу.