fbpx
   

У Житомирі поліцейські допомогли поповнити запаси крові для пацієнтів лікарень

Здоров'я | 15:47, 29.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

29 квітня близько двадцяти офіцерів Житомирського районного управління поліції вкотре стали донорами в обласному центрі крові. Правоохоронці переконані у важливості таких заходів та закликають всіх, хто може це зробити, долучатися.

Більшість поліцейських вже не вперше діляться кров’ю для потреб пацієнтів медичних закладів. Проте були й такі, хто саме цього дня долучився до ініціативи колег.

Раніше не доводилося бувати в Житомирському обласному центрі крові, – розповідає заступник начальника сектору моніторингу Житомирського РУП Дмитро Гвоздіцький. – Це мій перший досвід. І я сподіваюсь, що таким чином допоможу медикам врятувати чиєсь життя.

Інспектор з контролю за обігом зброї Тетяна Кришевич стає донором крові вже вдруге. Вона зазначає, що без роздумів приєдналася до ініціативи керівництва райуправління. Поліцейська сподівається, що таким чином зможе допомогти насамперед військовослужбовцям та цивільним, які отримали поранення у зоні проведення бойових дій.

Житомирські правоохоронці з ентузіазмом долучаються до таких заходів, щоб допомогти жителям області. Вони добре обізнані в особливостях підготовки до процедури та її проведення і з упевненістю говорять про користь здачі крові не лише для реципієнтів, але й для самих донорів. Тому закликають усіх, хто може за станом здоров’я, долучатися до подібних ініціатив. Це найменше, що може зробити кожен дорослий житель області для порятунку життів.

Головне управління Національної поліції в Житомирській області