fbpx
   

У Житомирі поліцейські допомогли безхатьку (ФОТО)

Cуспільство | 15:40, 15.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

До поліцейських офіцерів громади м. Житомира звернувся 47-річний чоловік, якому ніде жити. Він інвалід та ще й у силу життєвих обставин втратив особисте житло. Наразі чоловіка розмістили у Житомирському міському центрі обліку для бездомних осіб.

Микола Аркадійович раніше проживав у Пулинському районі, однак уже тривалий період перебуває у Житомирі. Батьківську хату довелось продати, щоб розрахуватись з боргами, а нового прихистку знайти він так і не зміг.

У Житомир перебрався, думав, у місті легше буде вижити. Тільки от зараз стало геть нестерпно: холодно й спати ніде, – каже чоловік.

Через травми, отримані у 2017 році у результаті ДТП, чоловік пересувається лише за допомогою милиць. Тож знайти заробіток для нього проблематично.

Сьогодні уранці він прийшов до поліцейських офіцерів громади та попросив про допомогу, – розповідає інспектор відділу взаємодії з громадами Управління превентивної діяльності ГУНП Сергій Аврамчук. – Чоловік явно змерз та був голодним. Допоки вирішували, куди саме його можна влаштувати, напоїли гарячим чаєм та придбали дещо з їжі.

За згодою Миколи Аркадійовича поліцейські доставили його до Житомирського міського центру обліку для бездомних людей. Тож, принаймні, прийдешні морози та зимовий холод, чоловік переживе у теплі та затишку.

Поліція Житомирської області