fbpx
   

У Житомирі почали будувати новий завод

 Поділитися

Поділитися в

Італійська компанія «Ферпласт-Україна» вже розпочала споруджувати завод у Житомирі.

Про це повідомляє на своєму сайті Житомирська міська рада.

«Це чудове місце, яке за всіма параметрами підходить для розвитку нашого бізнесу», – каже виконавчий директор українського філіалу Вальтер Дзордан.

Іноземна компанія інвестує у Житомир 10 млн євро.

“Ферпласт” працює у місті понад 15 років. Спеціалізується на товарах для домашніх тварин, має асортимент понад 2000 найменувань продукції, яка реалізовується в 85 країнах. Ідея збудувати новий об’єкт виникла через необхідність збільшення обсягів виробництва.

Загальна площа будівлі – близько 9 тис. м. кв. Площа земельної ділянки під будівництво – 65 тис. 132 м кв. Вже незабаром сюди з Італії прийдуть нові технології обробки металу та пластику. Пізніше працюватимуть також зі склом: тут випускатимуться нескладні у виробництві акваріуми. Спорудження та оснащення заводу коштуватиме інвестору 10 млн євро. Листопад 2021 року – місяць, коли будівництво планують завершити.

Всі матеріали для виробництва продукції (метал, поролон, фанеру, деревину) «Ферпласт» закуповує в Україні. Деревину – тільки у сертифікованих лісових господарствах: обов’язковим є сертифікат з відновлення лісів.

«Ми в місяць використовуємо 800 м куб. сосни, бо маємо великий асортимент продукції з дерева. На проспекті Миру у Житомирі знаходиться цех з обробки деревини», – розповідають представники компанії.

Незабаром у промисловій зоні споруджуватимуться ще два заводи – з виробництва будівельних матеріалів та патронний. Земельну ділянку під будівництво останнього сесія міськради вже виділила.