fbpx
   

У Житомирі перевіряють дотримання протиепідемічних заходів

Медицина | 14:39, 17.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирі тривають перевірки щодо дотримання протиепідемічних заходів суб’єктів господарювання.

16 липня члени мобільної групи відвідали депо №1 (вул. Ольжича, 1) комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» міської ради. Мета візиту – перевірити як дотримуються у депо правил дезінфекції та вологого прибирання рухомого складу міського громадського транспорту, проведення температурного скринінгу працівників підприємства.

Разом із керівництвом комунального підприємства члени мобільної групи відвідали бокс, де знаходяться транспортні засоби, які щоденно миють з обов’язковою дезінфекцію салонів. Для миття та чищення зовнішніх поверхонь рухомого складу використовується мийка високого тиску та щітки. Дезінфекцію салону, зокрема: обробку поручнів, місць для сидіння, здійснює працівник підприємства у спеціальному захисному костюмі. Для дезінфекції транспортних засобів використовують засіб «Санімакс» з концентрацією розчину, що відповідає методичним вказівкам МОЗ України. Рухомий склад депо – 17 низькопольних автобусів «МАЗ-206» (Республіка Білорусь), придбаних для комунального підприємства у 2018 році.

Температурний скринінг працівників підприємства проводиться медичним працівником перед початком робочої зміни за допомогою безконтактного термометру, з реєстрацією у відповідному журналі.

Під час комісійного обстеження встановлено, що у депо №1 КП ЖТТУ дотримуються рекомендацій щодо вологого прибирання та дезінфекції громадського транспорту, проведення температурного скринінгу працівників. На підприємстві усіх працівників забезпечено засобами індивідуального захисту – масками, рукавичками та антисептиками.