fbpx
   

У Житомирі п’ятеро підлітків обікрали бібліотеку

Кримінал | 14:27, 13.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Днями слідчі Житомирського районного управління поліції направили до суду обвинувачення по крадіжці комп’ютерної техніки з однієї з бібліотек міста. Причетними до правопорушення визнано п’ятьох підлітків віком від 14 до 18 років.

У листопаді минулого року до Житомирського районного управління поліції звернулася адміністрація однієї з бібліотек міста, яка повідомила, що з приміщення книгосховища зникла комп’ютерна техніка.

Того ж дня оперативники встановили, що до скоєння вказаного кримінального правопорушення причетні п’ятеро юнаків. Виявилося, що двоє з них вже досягли повноліття, а інші – підлітки, віком 14 та 15 років.

Під час досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що компанія хлопців заради забавки залізли через відчинене вікно всередину бібліотеки. Там, пошкодивши навісний замок на дверях книгосховища, зайшли до приміщення і викрали два системні блоки та монітор.

Поліцейські наголошують на тому, що відповідно до чинного законодавства, кримінальна відповідальність за вчинення подібних правопорушень починається з 14 років. А відповідно до ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, таємне викрадення чужого майна, поєднане з проникненням у житло чи інше приміщення, карається позбавленням волі строком від 3 до 6 років

Головне управління Національної поліції в Житомирській області