fbpx
   

У Житомирі опалювальний сезон вирішили завершити 15 квітня

ЖКГ | 17:41, 7.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирі на засіданні виконавчого комітету міської ради погодили завершити опалювальний сезон 15 квітня. До цього часу, якщо повітря прогріється вище 8 градусів, вдень тепло можуть вимикати, а на ніч вмикати.

Про це 7 квітня під час засідання виконавчого комітету розповів начальник управління комунального господарства Житомирської міської ради Олександр Марцун.

“Проаналізувавши прогноз погоди, ми пропонуємо завершити опалювальний сезон 15 квітня, як це і передбачали, – зазначив Олександр Марцун. – Потрібно, щоб середньодобова температура протягом трьох діб була вище 8 градусів. У мене є додатком до цього рішення інформаційний матеріал стосовно погодних умов. Відповідно до нього у нас така ситуація наступить тільки починаючи з 10-12 квітня і лише на два дні, що не дасть нам змоги відключитися. Фактично відповідна температура, коли ми зможемо відключити опалення, наступить 13, 14, 15 числа”.

Також Олександр Марцун наголосив, що якщо доведеться вимикати опалення вдень і вмикати вночі, то нарахування виставлятимуться містянам згідно з фактично спожитим газом.

Суспільне