fbpx
   

У Житомирі опалювальний сезон триватиме поки триматиметься низька середньодобова температура повітря

ЖКГ | 17:10, 30.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Опалювальний сезон у Житомирі цього року завершать, коли середньодобова температура повітря упродовж трьох діб становитиме не менше восьми градусів.

Про це Суспільному розповів директор “Житомиртеплокомуненерго” Дмитро Рогожин.

За його словами, це може відбутися не обов’язково 15 квітня, коли зазвичай в Україні завершується опалювальний сезон.

“Коли температура навколишнього середовища переходить той баланс, коли буде незручно і ми робитимемо перетопи, інші витрати теплоносія і перевитрати для наших мешканців – тоді ми зупиняємося”, – каже Дмитро Рогожин.

Операторка котельні Ельвіра Мініна розповіла, що зараз котельні обласного центру працюють для подачі у мережу гарячої води мінімальної температури.

“Ми працюємо відповідно до нормативів, – каже Ельвіра Мініна.– Температура на даний момент на котлі – 46 градусів. Це – мінімальна температура, бо на вулиці зараз 7–8 градусів тепла”.

На початку квітня синоптики прогнозують суттєве зниження температури та сніг.

“Другого квітня ми очікуємо дощ, місцями з мокрим снігом, – каже метеорологиня Катерина Марусіч. – Температура упродовж доби – 0-5 градусів тепла. Третього квітня вночі – невеликий сніг та мокрий сніг. Температура повітря вночі – від чотирьох градусів тепла до одного морозу. Вдень – 0-5 градусів тепла. Найнижчу температуру ми очікуємо четвертого квітня з позначками вночі 2-7 градусів морозу”.

“Коли температура буде 2-4 градуси морозу, які б температури вночі не були, це приведе до нормативної подачі тепла”, – каже Дмитро Рогожин. – Температура в будинках буде нормативна і працювати ми будемо відповідно до штатного розкладу”.