fbpx
   

У Житомирі надають гуманітарну допомогу родинам

Cуспільство | 17:18, 29.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Житомирі у приміщенні навколокультурного простору надають гуманітарну допомогу родинам.

Про це Суспільному розповів волонтер Ілля Грицанюк.

За його словами, впродовж чотирьох тижнів дитяче харчування, засоби гігієни та одяг отримали близько тисячі людей.

“Першочергово обслуговуємо багатодітні сім’ї, родини військовослужбовців, переселенців, – каже Ілля Грицанюк. – Ми даємо дитячі підгузки, дитячі гігієнічні засоби, дитяче харчування, пюрешки, суміші, каші. Також є трохи дитячих речей”.

Житомирянка Тетяна Лінчинська – мама півторарічного сина. Про пункт видачі гуманітарної допомоги у приміщенні навколокультурного простору жінка дізналася від знайомих. 30 березня Тетяна прийшла, аби отримати памперси та дитяче харчування.

Тетяна Лінчинська розповіла Суспільному, що у неї виникла потреба у дитячих памперсах.

“Ми у Житомирі живемо, але по районах їздимо, бо страшно, коли бомблять, – каже Тетяна Лінчинська. – У чоловіка роботи немає. Дідусь також на пенсії, роботи немає, доходу ніякого немає. Дуже добре, що є така гуманітарна допомога”.

Щодня за гуманітарною допомогою у приміщення навколокультурного простору приходять від двадцяти до тридцяти сімей.

“Жінки приходять різні, багатодітні родини, сім’ї з дітьми з інвалідністю, – каже волонтерка Ганна Грицанюк. – Навіть дорослі до нас звертаються, в кого родичі – прикуті до ліжка, хворі. Ми перевіряємо документи, паспорт, свідоцтво про народження дитини. Якщо багатодітні, то даємо пакет для мами та пакет для кожної дитинки”.