fbpx
   

У Житомирі на вулиці Чорновола ремонтують тепломережу

Інфраструктура | 17:22, 17.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

17 червня у Житомирі, на вулиці Чорновола, працівники “Житомиртеплокомуненерго” почали роботи з монтажу нової теплової мережі протяжністю 180 метрів. Замість старих труб, котрі були в експлуатації три десятиліття, кладуть нові, з 30-річним гарантійним терміном, – повідомляє Суспільне.

Іржаві та місцями з дірками – такий вигляд мають труби, по котрих тридцять років йшло тепло до осель житомирян, навчальних закладів та обласної лікарні. Головний інженер підприємства “Житомиртеплокомуненерго” Руслан Погребняк каже, що пориви тут траплялися щозими по кілька разів.

“В цьому році пориви були двічі. Був сильний порив на мережі. Відповідно, були втрати теплоносія і тепла”, – говорить інженер.

Замінити цю тепломережу вдалося за рахунок кредиту у 90 тисяч євро від Європейського банку реконструкції та розвитку. Виконує роботи київське підприємство “Прогрес”, яке перемогло у тендері.

“Наша бригада складається із двох зварювальників, двох різників, п’яти робочих, екскаваторника, кранового і двох автомобілів”, – розповів майстер будівельних робіт Богдан Бенівський.

Труби, які укладають на вулиці Чорновола, виготовили у Словаччині, а ізоляцію до них зробили в Україні. Термін гарантії безаварійного їх використання складає 30 років.

“Труба попередньо ізольована, немає теплових втрат і не будемо втрачати теплоносій”, – каже Руслан Погребняк.

За словами майстра Богдана Бенівського, закінчити монтаж труби вони планують 21 червня. Далі приступлять до нагрівання і випробування траси.