fbpx
   

У Житомирі на реконструйованій набережній переукладають плитку

Інфраструктура | 13:23, 9.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Понад 400 квадратних метрів тротуарної плитки, укладеної на житомирській набережній у 2020 році, переукладають, бо технагляд виявив недоліки.

Про це Суспільному розповів керівник управління капітального будівництва Житомирської міськради В’ячеслав Глазунов. За його словами, на роботи з переукладання плитки не будуть витрачати додаткові гроші.

“Технагляд зробив зауваження підрядній організації і роботи по переукладанню плитки почалися із настанням теплої погоди в місті. Додатково кошти за ці роботи підряднику виділятися не будуть. Всі кошти закладені у проєктно-кошторисній документації. Чекаємо, що об’єкт буде зданий без недоліків і ми разом із ДАБІ введемо його в експлуатацію до середини чи до кінця липня”, – поінформував В’ячеслав Глазунов.

8 червня на об’єкті працівники облаштовують шар основи, говорить представник компанії-підрядника Микола Козачок.

“Ми тут зняли близько 400 квадратних метрів плитки. Основу робимо товщою. Ту плитку, яку ми зняли десь у грудні місяці, ми укладемо назад, бо вона ж не використовувалася. Плануємо десь до 5 липня. Тобто, у липні ми закінчимо усю проїжджу частину – по облаштуванню те, що стосується плитки”, – каже Микола Козачок.