fbpx
   

У Житомирі на одній із вулиць запровадять двосторонній рух

Інфраструктура | 16:37, 6.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

З п’ятниці, 17 вересня, у Житомирі частину вулиці Івана Мазепи, де раніше діяв односторонній рух, відкриють для руху в обидва напрямки.

Про це 4 вересня в групі «Житомир транспорт» повідомив Роман Мусійчук, опублікувавши фото встановлених дорожніх знаків, які попереджають водіїв про початок дії двостороннього руху з 17.09.21, – пише Житомир.info.

«До уваги водіїв! З 17.09.21 року вулиця Івана Мазепи від перехрестя Незалежності – Мазепи до перехрестя Грушевського – Мазепи більше не буде односторонньою. Рух з 17.09.21 буде двосторонній», – йдеться у повідомленні.

Начальник управління транспорту і зв’язку Костянтин Підпокровний 6 вересня підтвердив інформацію про зміну руху на вулиці Івана Мазепи і Житомирі.

«Відповідне рішення було прийнято міською комісією з безпеки дорожнього руху та отримало погодження нашої профільної депутатської комісії з питань ЖКГ та транспорту. Це було ще влітку, тобто два-три місяці тому. Підготовчий етап ми вже пройшли, у нас все готово до майбутньої зміни руху на двосторонній на ділянці від Грушевського до проспекту Незалежності. І через два тижні будемо відкривати цю ділянку», – повідомив Костянтин Підпокровний.

Він також додав, що жодних інших змін руху транспорту найближчим часом в Житомирі не планується.