fbpx
   

У Житомирі можуть встановити пам’ятник Лесі Українці

Культура | 17:48, 7.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

На Житомирщині тривають заходи із підготовки до відзначення 150-річчя з дня народження видатної поетеси, прозаїка, драматурга, перекладача і літературного критика Лесі Українки.

Так, сьогодні, 7 липня, заступник голови ОДА Віктор Градівський провів робочу нараду з директором департаменту культури, молоді та спорту ОДА Максимом Обштою та начальницею управління культури Житомирської міської ради Ілоною Колодій.

Головне питання, яке обговорювали під час наради, можливість встановлення пам’ятника Лесі Українці у Житомирі, його формат, місце розміщення, концепцію.

«Маємо ґрунтовно підготуватися до відзначення 150-річчя з дня народження видатної поетеси Лесі Українки, адже її вклад у розвиток української культури неоціненний. Наша мета – зберегти пам’ять про відому особистість, популяризувати її творчість. Пам’ятник Лесі Українці в обласному центрі може стати ще й окрасою та туристичним магнітом міста», – наголошує Віктор Градівський.

Нагадаємо, що у Новограді-Волинському проводять ремонтні роботи Літературно-меморіального музею Лесі України у рамках підготовки області до відзначення 150-річчя з дня народження поетеси.

Довідково. 25 лютого 2021 року виповниться 150 років від дня народження видатної поетеси, прозаїка, драматурга, перекладача і літературного критика Лесі Українки.